Kostium dwuczęściowy Figi kąpielowe Model M-018 Black – Marko
86,53 zł
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96 cm |
| M | 93 cm |
| S | 90 cm |
| XL | 99 cm |
Opis
Figi kąpielowe o wyższym kroju, na podszewce. Majteczki wykonane z przyjemnej w dotyku miękkiej tkaniny. Majteczki pakowane w woreczek.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| color | Czarny |
| Szerokość biodra | 90 cm, 93 cm, 96 cm, 99 cm |
| czas_realizacji | 3 |







