Kostium dwuczęściowy Figi Kąpielowe Model M-013 Green – Marko
62,73 zł
Elastan 20 %
poliamid 80 %
poliamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98 cm |
| M | 94 cm |
| S | 90 cm |
| XL | 102 cm |
Opis
Komfortowe brazyliany, które w mig przemienią zwykły kostium kąpielowy w coś nowego, zmysłowego i na czasie! Gładkie, uszyte z włoskiej tkaniny na subtelnej podszewce z przodu, wygodne i bardzo kobiece. Linia szycia przez środek pupy pozwala na to aby figi ładnie się układały.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Elastan | 20 % |
| Szerokość biodra | 102 cm, 90 cm, 94 cm, 98 cm |
| Polamid | 80 % |
| sklad_materialowy | Polamid 80 % |
| color | Zielony |
| czas_realizacji | 3 |






