Komplet Model Vampines Red – Obsessive
149,43 zł
Elastan 10 %
poliamid 90 %
poliamid 90 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem |
|---|---|---|
| L/XL | 93-100 cm | 76-80 cm |
| S/M | 86-93 cm | 70-75 cm |
Opis
Tego jeszcze nie było! W tym roku jesienne i zimowe wieczory rozgrzeje ten seksowny, czerwony kostium Vampines. Kostium wykonano z miękkiej, elastycznej, błyszczącej tkaniny, która świetnie prezentuje się na ciele. W zestawie biustonosz o miękkich miskach w formie topu, zapinany z przodu pomiędzy piersiami, stringi wiązane nad pośladkami, efektowne rękawiczki oraz kołnierz na szyję.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Elastan | 10 % |
| obwód bioder | 93-100 cm |
| obwód pod biustem | 76-80 cm |
| Polamid | 90 % |
| sklad_materialowy | Polamid 90 % |
| color | Czerwony |
| czas_realizacji | 3 |






