Komplet Model Stephanie Pink – Livia Corsetti Fashion
122,23 zł
Elastan 10 %
poliamid 90 %
poliamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 99-100 cm | 93-100 cm |
| S/M | 88-92 cm | 84-92 cm |
Opis
Pudroworóżowa koszulka nocna, która pięknie zdobi ciało. Delikatna, elegancka, kobieca. Miseczki bez fiszbin, miękkie, wykończone koronkowym obszyciem. Po środku śliczna broszka wysadzana cyrkoniami. Tkanina o subtelnym połysku, elastyczna. Ramiączka regulowane. Stringi należą do zestawu.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Elastan | 10 % |
| Obwód w biodrach | 99-100 cm |
| Obwód w biuście | 93-100 cm |
| Polamid | 90 % |
| sklad_materialowy | Polamid 90 % |
| color | Różowy |
| czas_realizacji | 3 |





