Komplet Model Neo Goldes 3cz Gold – Obsessive
164,73 zł
Elastan 10 %
poliamid 90 %
poliamid 90 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem |
|---|---|---|
| 2XL/3XL | 100-108 cm | 81-85 cm |
| L/XL | 93-100 cm | 76-80 cm |
| S/M | 86-93 cm | 70-75 cm |
Opis
Uroczy króliczek w nieco innym wydaniu! Neo Goldes to 4-częściowy zestaw bielizny, w którym będziesz wyglądać zarówno słodko jak i seksownie. Wykonany z lekko błyszczącej, jasnej i jednocześnie elastycznej tkaniny – świetnie prezentuje się na sylwetce. W zestawie ładnie podkreślające talię, wysokie figi z ogonkiem (ogonek jest odpinany), biustonosz w konstrukcji soft (bez fiszbin), kokardka na szyję oraz opaska z doczepianymi uszami w złotym kolorze.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Elastan | 10 % |
| obwód bioder | 100-108 cm, 86-93 cm, 93-100 cm |
| obwód pod biustem | 70-75 cm, 76-80 cm, 81-85 cm |
| Polamid | 90 % |
| sklad_materialowy | Polamid 90 % |
| color | Żółty |
| czas_realizacji | 3 |






