Komplet Model Maylee 351 Zebra – IVON
409,53 zł
Polyester 100 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 69/35 cm | 94 cm | 100 cm | 66 cm |
| 36 | 69/36 cm | 98 cm | 104 cm | 70 cm |
| 38 | 70/37 cm | 102 cm | 108 cm | 74 cm |
Opis
Total look od IVON! Elegancka marynarka o przedłużonym kroju w komplecie ze spódnico-spodenkami w przepięknym kwiatowym princie to must have w Twojej szafie! Marynarka z prostym rękawem w połączeniu z dedykowanymi spódnico-spodniami stworzy wyjątkowy zestaw na wiele okazji. Spódnicospodenki z przodu wyglądają jak spódnica, z tyłu jak spodenki, to połączenie to maksimum elegancji i wygody w jednym! Komplet nie posiada podszewki. Komplet zaprojektowany i uszyty w Polsce.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,45 kg |
|---|---|
| Polyester | 100 % |
| Długość | 69/35 cm, 70/37 cm |
| Obwód w biodrach | 102 cm, 94 cm |
| Obwód w biuście | 100 cm, 108 cm |
| Obwód w talii | 66 cm, 74 cm |
| sklad_materialowy | Polyester 100 % |
| color | Czarny |
| czas_realizacji | 14 |








