KOMPLET BORNEO (wiskoza) ecru – Kalimo
163,03 zł
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 62 cm | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 62 cm | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 62 cm | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 62 cm | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| XXL | 62 cm | 111-115 cm | 105-109 cm | 85-89 cm |
Opis
Seksowne połączenie kontrastów w komplecie Borneo zachwyca i przyciąga spojrzenia.
Fantazyjnie nakładany przód zdobiony kontrastową falbanką z lekkością opada na biodra podkreślając ich kształt a jednocześnie tuszując ewentualne mankamenty figury. Miseczki zostały ozdobione czarną elastyczną koronką, która nie tylko ma za zadanie zdobić, ale również idealnie podtrzymywać biust. Kokieterii dodają paseczki przebiegające na dekolcie. Całość uzupełniona w koronkowe stringi wykończone podwójnymi paseczkami.
Styl:
komfortowy, dopasowany do odpowiednich partii ciała
zapewniający wysoką swobodę noszenia
dekolt zdobiony miękką koronką w kwiatowym motywie
Materiał:
wysokogatunkowa, oddychająca wiskoza, tzw. ?jedwab drzewny?
odpowiednia miękkość oraz elastyczność
lekkość, przewiewność
Dodatkowe cechy produktu:
wykończenie dekoltu z miękkiej koronki
dół wykończony mereżką
bielizna pakowana w śliczne, duże opakowanie (idealne na prezent)
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Viscosa | 100 % |
| Długość | 62 cm |
| Obwód w biodrach | 101-105 cm, 106-110 cm, 111-115 cm, 91-95 cm, 96-100 cm |
| Obwód w biuście | 100-104 cm, 105-109 cm, 84-89 cm, 90-94 cm, 95-99 cm |
| Obwód w talii | 65-69 cm, 70-74 cm, 75-79 cm, 80-84 cm, 85-89 cm |
| sklad_materialowy | Viscosa 100 % |
| color | Biały |
| czas_realizacji | 3 |





