Kombinezon z rayonu z nogawkami palazzo KM42 Indygo – Nife
363,63 zł
Len 30 %
Rayon 70 %
Rayon 70 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 137 cm | 113.5 cm | 96 cm | 69.5 cm |
| 38 | 168 cm | 117.5 cm | 100 cm | 73.5 cm |
| 40 | 169.5 cm | 121.5 cm | 104 cm | 77.5 cm |
| 42 | 170.5 cm | 125.5 cm | 108 cm | 81.5 cm |
Opis
Stylowy kombinezon o kroju regular fit, wykonany z materiału o lnianej fakturze rayonu z dodatkiem lnu, który zapewnia przewiewność i komfort noszenia. Model z dekoltem typu łódka subtelnie eksponuje linię szyi, a wszyte poduszki na ramionach nadają sylwetce wyrazistości i elegancji. Góra dopasowana w talii pięknie podkreśla proporcje, a szerokie nogawki typu palazzo dodają lekkości i nowoczesnego charakteru. Kombinezon zapinany z tyłu na dwa suwaki, osobno w części górnej i dolnej, co ułatwia zakładanie i nadaje całości spójne, estetyczne wykończenie. Doskonały wybór na wyjątkowe okazje i letnie wyjścia.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,45 kg |
|---|---|
| Len | 30 % |
| Długość | 137 cm, 168 cm |
| Obwód w biodrach | 113.5 cm, 117.5 cm |
| Obwód w biuście | 100 cm, 96 cm |
| Obwód w talii | 69.5 cm, 73.5 cm |
| Rayon | 70 % |
| sklad_materialowy | Rayon 70 % |
| color | Niebieski |
| czas_realizacji | 3 |







