Gorsety, body, pasy Body Model Classico 2402 White – Teyli
86,53 zł
Elastan 5 %
Wiskoza 95 %
Wiskoza 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102 cm | 96 cm |
| M | 98 cm | 92 cm |
| S | 94 cm | 88 cm |
| XL | 106 cm | 100 cm |
| XS | 90 cm | 84 cm |
| XXL | 110 cm | 104 cm |
| XXXL | 114 cm | 108 cm |
Opis
Damskie body w kolorze białym na cienkich ramiączkach. Wykonane są z wysokiej jakości delikatnej wiskozy przyjemnej dla ciała z dodatkiem lycry. W kroku body są zapinane na regulowane haftki, które ułatwiają łatwe użytkowanie. Wokół szyi wykończone na półokragło. Body damskie są elementem garderoby do codziennego użytku.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Elastan | 5 % |
| Obwód w biodrach | 102 cm, 106 cm, 110 cm, 114 cm, 90 cm, 94 cm, 98 cm |
| Obwód w biuście | 100 cm, 104 cm, 108 cm, 84 cm, 88 cm, 92 cm, 96 cm |
| Viscosa | 95 % |
| sklad_materialowy | Viscosa 95 % |
| color | Biały |
| czas_realizacji | 2 |






