Gorsety, body, pasy Body Model Biya microfibra Ecru – Kalimo
163,03 zł
Elastan 13 %
poliamid 87 %
poliamid 87 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 95-99 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 91-95 cm | 84-89 cm |
| XL | 106-110 cm | 100-104 cm |
Opis
Body Biya na cienkim, regulowanym ramiączku oraz profilowanych, miękkich miseczkach sprawdzi się w każdej stylizacji. Pionowe cięcia miseczek idealnie dopasowują się do kształtu biustu, zalotnie go unosząc. Dół body to stringi, wykończone u góry fantazyjną koronką. Całość została wykonana z przyjemnej, delikatnej oraz przylegającej do ciała microfibry. Body to możesz wykorzystać jako bluzkę na naramkach lub koszulkę pod bluzę czy sweterek. Uniwersalne zastosowanie znajdzie wiele zwolenniczek.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Elastan | 13 % |
| Obwód w biodrach | 101-105 cm, 106-110 cm, 91-95 cm, 96-100 cm |
| Obwód w biuście | 100-104 cm, 84-89 cm, 90-94 cm, 95-99 cm |
| Polamid | 87 % |
| sklad_materialowy | Polamid 87 % |
| color | Beżowy |
| czas_realizacji | 3 |







