Gorset Model V-10687 Black – Axami
249,73 zł
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 92-102 cm |
| M | 87-97 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 97-107 cm |
| XS | 77-87 cm |
Opis
Unikalny lateksowo koronkowy gorset to nasza najnowsza propozycja dla odważnych kobiet, które pragną czuć się seksownie i zjawiskowo. Ten czarny gorset sprawi, że Twoje piersi będą uwydatnione, a talia podkreślona i wysmuklona. Miseczki posiadają ozdobne paseczki, których długość może być regulowana, pas skonstruowany z fiszbin, które zapobiegną przemieszczaniu się kompozycji i świetnie podkreślą kształty sylwetki. Dodatkowo gorset posiada zaczepy do pończoch, które mogą być odczepiane w razie potrzeby. Model zapinany jest na podwójną haftkę na plecach i pasie, całość zdobią dodatki w złotym kolorze. Ramiączka są nieodpinane lecz regulowane.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| color | Czarny |
| Obwód w biuście | 77-87 cm, 87-97 cm, 92-102 cm, 97-107 cm |
| czas_realizacji | 3 |






