Gorset Model V-10037 Sensual Paradise Red/Black – Axami
248,03 zł
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 92-102 cm |
| M | 87-97 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 97-107 cm |
| XS | 77-87 cm |
Opis
Uwodzicielski gorset uszyty z czerwono-czarnej koronki, czyli naszego ponadczasowego hitu każdej kolekcji. Miseczki gorsetu uszyte są z pojedynczej warstwy koronki i nie posiadają drutów, dzięki czemu komfort wygody masz gwarantowany, góra gorsetu połączona jest kompozycją miękkich czarnych pasków w stylowym kroju koronki na brzuchu, system taśm zapewnia idealne podtrzymanie biustu oraz profiluje sylwetkę do idealnych kształtów. Całość wykończona dodatkami w kolorze złotym. Gorset posiada dwa zapięcia: na pięciorzędową haftkę z dwustopniową regulacją na wysokości lędźwi oraz pojedynczym haczykiem na wysokości biustu. Dodatkowo część dolną gorsetu można odpiąć za pomocą haczyka od miseczek i korzystać z niego jedynie jako braletki.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Obwód w biuście | 77-87 cm, 82-92 cm, 87-97 cm, 92-102 cm, 97-107 cm |







