Golf Damski Model RV-BZ-8465-1.86P Black/Red – Relevance
49,13 zł
Bawełna 90 %
Elastan 10 %
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 63 cm | 74 cm |
Opis
Sweter damski z długim rękawem oraz golfem. Sweter wykonany z prążkowanej tkaniny w trzech kolorach.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,45 kg |
|---|---|
| Bawełna | 90 % |
| Długość całkowita | 63 cm |
| Obwód w biuście | 74 cm |
| Elastan | 10 % |
| sklad_materialowy | Elastan 10 % |
| color | Czarny |
| czas_realizacji | 3 |








