Golf Damski Model RV-BZ-7182.01P Brown – Rue Paris
66,13 zł
Bawełna 90 %
Elastan 10 %
Elastan 10 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L/XL | 84-96 cm |
| S/M | 72-86 cm |
Opis
Jednokolorowy golf o dopasowanym kroju z długim rękawem. Idealna propozycja do wielu stylizacji.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,45 kg |
|---|---|
| Bawełna | 90 % |
| Szerokość pasa | 72-86 cm, 84-96 cm |
| Elastan | 10 % |
| sklad_materialowy | Elastan 10 % |
| color | Brązowy |
| czas_realizacji | 3 |







