Golf Damski Model PM-SW-1087.09 Camel – Factory Price
61,03 zł
Nylon 22 %
Polyester 28 %
Wiskoza 50 %
Polyester 28 %
Wiskoza 50 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| M/L | 86-91 cm |
| S/M | 82-86 cm |
Opis
Sweter z golfem to idealny wybór na co dzień i do pracy. Wykonany z wyjątkowo miękkiej wiskozy, posiada klasyczny fason z prążkowanym materiałem. Długi rękaw i elegancki dekolt typu golf dodają mu uroku. Elegancja i wygoda w jednym.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,45 kg |
|---|---|
| Nylon | 22 % |
| Obwód w biuście | 82-86 cm, 86-91 cm |
| Polyester | 28 % |
| Viscosa | 50 % |
| sklad_materialowy | Viscosa 50 % |
| color | Brązowy |
| czas_realizacji | 3 |








