Figi Model Vicky 1125 Black – Teyli
54,23 zł
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102 cm |
| M | 98 cm |
| S | 94 cm |
| XL | 106 cm |
| XS | 90 cm |
| XXL | 110 cm |
Opis
Damskie majtki o klasycznym fasonie w kolorze czarnym. Posiadają wysoki stan, który sięga do połowy pępka. Wysokiej jakości delikatna i przewiewna bawełna gwarantuje zachowanie świeżości w trakcie noszenia, a dodatek elastycznego włókna lycry dłuższe użytkowanie. Wysoki stan majtek jest gwarancją na to, że zakryje mankamenty sylwetki, wystający brzuszek i nadprogramowe boczki. Tył majtek jest mocniej zabudowany, kryje całe pośladki, wokół ud i na pupie wykończone są cienką elastyczną gumką, która idealnie dopasowuje się do sylwetki, nie zostawia śladów na skórze, nie ociera. Majtki fantastycznie przylegają do sylwetki, nie odznaczają się spod dopasowanej odzieży, z przodu zestawione są po obu stronach z cienką prześwitującą siateczką, która podnosi walory estetyczne majtek. Siatka wszyta jest pod skosem, dzięki czemu optycznie wysmukla sylwetkę i podkreśla wycięcie w pasie. Majtki z wysokim stanem są bardzo komfortowe w codziennym użytkowaniu, w okolicach kroku od wewnętrznej strony podszyte są podwójną warstwą bawełny absorbującej wilgoć. Zestawione z biustonoszem pół usztywnianym tworzą efektowny zestaw bieliźniany.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Bawełna | 95 % |
| Szerokość biodra | 102 cm, 106 cm, 110 cm, 90 cm, 94 cm, 98 cm |
| Elastan | 5 % |
| sklad_materialowy | Elastan 5 % |
| color | Czarny |
| czas_realizacji | 2 |






