Figi Model Vera 1126 Beige – Teyli
54,23 zł
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102 cm |
| M | 98 cm |
| S | 94 cm |
| XL | 106 cm |
| XS | 90 cm |
| XXL | 110 cm |
| XXXL | 114 cm |
| XXXXL | 118 cm |
| XXXXXL | 122 cm |
Opis
Damskie klasyczne, efektowne majtki damskie z wysokim stanem sięgającym do połowy pępka. Majtki z uwagi na wysoki stan kryją kobiecy brzuszek i boczki, podkreślają zalety sylwetki. Z przodu zestawione są z prześwitującą delikatną o drobnym splocie siatką, która wszyta jest poziomo między warstwy materiału, dzięki temu podnosi walory estetyczne. Majtki wykonane są z wysokiej jakości delikatnej przewiewnej bawełny, która jest miła dla kobiecej skóry. Bawełna posiada w swoim składzie dodatek elastycznej nici lycry, dzięki której idealnie dopasowują się do sylwetki i nie zmieniają fasonu po praniu. W pasie i wokół ud figi damskie obszyte są cienką, elastyczną gumką, która nie ociera skóry, nie zostawia na niej śladów. Z tyłu majtki są mocniej zabudowane, kryją pośladki. Beżowy kolor majtek sprawdza się pod białą i jasną odzieżą, jest niewidoczny, nie przebija, ponieważ zlewa się z odcieniem skóry. Każda kobieta ceniąca sobie komfort powinna być w ich posiadaniu.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Bawełna | 95 % |
| Szerokość biodra | 102 cm, 106 cm, 110 cm, 114 cm, 118 cm, 122 cm, 90 cm, 94 cm, 98 cm |
| Elastan | 5 % |
| sklad_materialowy | Elastan 5 % |
| color | Beżowy |
| czas_realizacji | 2 |






