Figi Model Glamour 312 White – Teyli
35,53 zł
Polyester 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102 cm |
| M | 98 cm |
| S | 94 cm |
| XL | 106 cm |
| XS | 90 cm |
| XXL | 110 cm |
| XXXL | 114 cm |
Opis
Klasyczne majtki w kolorze białym wykonane z powabnej, drobnej w swej strukturze siateczki, która jest przezroczysta i ładnie prezentuje się na kobiecym ciele. Siateczka jest elastyczna, dobrze dopasowuje się do pośladków, a po wypraniu wraca do pierwotnego wyglądu. Połączona jest z przodu z koronką o motywie kwiatowym. Wokół nóg wykończona jest cienką, elastyczną gumką, niepodcinającą pośladków. W okolicach kroku w środku majteczki podszyte są bawełną, która dobrze absorbuje wilgoć i pozwala na utrzymanie świeżości przez cały dzień. Z zewnętrznej strony wykończona jest siatką dla lepszego efektu wizualnego. Siatka jest wysokogatunkowa, dlatego tez majtki nie naciągają się, a prane w odpowiedniej temperaturze, powracają do swojego pierwotnego kształtu.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Elastan | 6 % |
| Szerokość biodra | 102 cm, 106 cm, 110 cm, 114 cm, 90 cm, 94 cm, 98 cm |
| Polyester | 94 % |
| sklad_materialowy | Polyester 94 % |
| color | Biały |
| czas_realizacji | 2 |






