Body Model L067 Grey – Lenitif
130,73 zł
Elastan 5 %
Polyester 95 %
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 82 cm | 96 cm | 122 cm | 112 cm |
| M | 81 cm | 92 cm | 118 cm | 108 cm |
| S | 80 cm | 88 cm | 114 cm | 104 cm |
| XL | 83 cm | 100 cm | 126 cm | 116 cm |
Opis
Szare body z opadającym, kimonowym, krótkim rękawem. Kopertowy dekolt z ozdobną falbaną.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,45 kg |
|---|---|
| Elastan | 5 % |
| Długość | 81 cm, 83 cm |
| Obwód w biodrach | 100 cm, 92 cm |
| Obwód w biuście | 118 cm, 126 cm |
| Obwód w talii | 108 cm, 116 cm |
| Polyester | 95 % |
| sklad_materialowy | Polyester 95 % |
| color | Szary |
| czas_realizacji | 3 |








