Kurtka Damska Model IT-KR-95616.66 Beige – Factory Price
194,22 zł
Polyester 100 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 72 cm | 134 cm | 130 cm |
Opis
Casualowa kurtka damska z kożuszkiem to idealna propozycja na sezon jesień/zima. Wykonana z wysokiej jakości poliestru, jest lekka i wygodna, a jednocześnie efektowna. Model ma standardową długość oraz długie rękawy, a charakterystyczne wykładane klapy z kożuszkiem nadają mu stylowego wyglądu. Kurtka pozostaje bez zapięcia, co podkreśla jej swobodny, nowoczesny fason. Utrzymana w gładkim wzorze, doskonale sprawdzi się w codziennych stylizacjach jako modna kurtka przejściowa bez ocieplenia i wypełnienia.
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,1 kg |
|---|---|
| Polyester | 100 % |
| Długość | 72 cm |
| Obwód w biodrach | 134 cm |
| Obwód w biuście | 130 cm |
| sklad_materialowy | Polyester 100 % |
| color | Beżowy |
| czas_realizacji | 3 |








