Kurtka Damska Model AT-KR-2386.00P Beige – AT
250,02 zł
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 2XL/3XL | 101-106 cm |
| L/XL | 91-96 cm |
| S/M | 82-86 cm |
Opis
Ta elegancka kurtka futrzana to doskonały wybór na chłodniejsze dni. Jej standardowa długość i długi rękaw zapewniają ciepło i komfort noszenia. Kurtka jest wyposażona w podszewkę, która dodaje jej trwałości i komfortu. Kieszenie to praktyczny element, pozwalający na przechowywanie drobiazgów czy ogrzanie dłoni w chłodniejsze dni. To kurtka przejściowa, idealna do noszenia zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Wyposażona w kaptur, który stanowi dodatkową ochronę przed wiatrem i zimnem. Jej zapięcie na haftki pozwala na łatwe i szybkie zakładanie oraz zdejmowanie. Ta kurtka futrzana to doskonałe połączenie stylu, komfortu i funkcjonalności, które doda elegancji Twojej garderobie.
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,1 kg |
|---|---|
| Polyester | 100 % |
| Obwód w biuście | 101-106 cm, 82-86 cm, 91-96 cm |
| sklad_materialowy | Polyester 100 % |
| color | Beżowy |
| czas_realizacji | 3 |







