Koszulka nocna Koszulka Model Claudia 2302 Black – Teyli
61,03 zł
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 96 cm |
| M | 92 cm |
| S | 88 cm |
| XL | 100 cm |
| XS | 84 cm |
| XXL | 104 cm |
Opis
Bawełniany top damski w kolorze czarnym. Podkoszulek wykonany jest z elastycznej bawełny na szerokich ramiączkach. Ma głębszy dekolt w kształcie trójkąta, co optycznie wydłuża ciało, nadając powabny wygląd. Ze względu na dobrą jakość bawełny, która w swoim składzie zawiera lycrę, dlatego też bardzo dobrze dopasowuje się do sylwetki, modelując ją i wydłużając. Top sięga do bioder, jest estetycznie wykończony. Nie naciąga się po praniu. Można założyć go na każdą okazję, bardzo dobrze komponuje się ze spodniami, spódnicami jak i również krótkimi spodenkami. Każda z Pań powinna posiadać go w swojej garderobie, gdyż jest klasyczny, bez zdobień, idealny na co dzień.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Bawełna | 95 % |
| Obwód w biuście | 100 cm, 104 cm, 84 cm, 88 cm, 92 cm, 96 cm |
| Elastan | 5 % |
| sklad_materialowy | Elastan 5 % |
| color | Czarny |
| czas_realizacji | 2 |






