Koszulka nocna Koszula Nocna Model Rosina Black – Sensis
127,33 zł
Elastan 6 %
Wiskoza 94 %
Wiskoza 94 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
Opis
Koszula nocna z krótkim rękawkiem wykonana z materiału w kwiaty. Model koszuli dla karmiących piersią.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Elastan | 6 % |
| Obwód w biodrach | 90-94 cm |
| Obwód w biuście | 82-85 cm |
| Viscosa | 94 % |
| sklad_materialowy | Viscosa 94 % |
| color | Czarny |
| czas_realizacji | 3 |





