Kurtka Damska Model Ruby B54 Black – IVON
304,02 zł
Polyester 30 %
~Rayon 65 %
~Spandex 5 %
~Rayon 65 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 3XL/4XL | 59 cm | 130 cm | 104 cm |
| 5XL/6XL | 62 cm | 142 cm | 110 cm |
| M/L | 53 cm | 106 cm | 84 cm |
| XL/XXL | 56 cm | 118 cm | 98 cm |
| XS/S | 50 cm | 98 cm | 80 cm |
Opis
Elegancka bomberka to kurtka o krótszym kroju zapinana na złote zatrzaski. Uszyta z naturalnych włókien rayon dzięki czemu jest bardzo przyjemna dla skóry. W mankietach oraz u dołu wszyta guma. Guma w talii naciąga się ok 10 cm. Prezentuje się fenomenalnie zarówno w sportowych jak i eleganckich stylizacjach. Bomberka zaprojektowana i uszyta w Polsce.
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,1 kg |
|---|---|
| Polyester | 30 % |
| Długość | 50 cm, 53 cm, 62 cm |
| Obwód w biuście | 106 cm, 142 cm, 98 cm |
| Obwód w talii | 110 cm, 80 cm, 84 cm |
| Rayon | 65 % |
| Spandex | 5 % |
| sklad_materialowy | Spandex 5 % |
| color | Czarny |
| czas_realizacji | 14 |








