Kurtka Damska Renate SZA KUR0018 Grey – Roco Fashion
196,02 zł
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| uniwersalny | 88-100 cm |
Opis
Krótka kurtka Renate o szerokiej formie zapinana na guziki. Wykonana z wysokiej jakości materiału przyjemnego w dotyku. Krótka kurtka damska z kołnierzem to zdecydowany hit sezonu jesienno wiosennego. Na szczególną uwagę zasługuje uniwersalność modelu, dzięki przyjemnej w dotyku, miękkiej, tkaninie o barankowej strukturze. Model posiada podszewkę od wewnętrznej strony. Renate wyróżnia się w wysokiej jakości wykończeniem i unikatowym fasonem odróżniającym ją od dostępnych na rynku klasycznych długich okryć wierzchnich. Dwurzędowa kurtka sprawdzi się również w eleganckim wydaniu z garniturowymi spodniami, jak i w codziennej wersji z jeansami. Produkt jest wyprodukowany i uszyty w Polsce.
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,1 kg |
|---|---|
| Polyester | 100 % |
| Obwód w biuście | 88-100 cm |
| sklad_materialowy | Polyester 100 % |
| color | Szary |
| czas_realizacji | 5 |








