Koszulka nocna Koszula Nocna Ciążowa Model 0179 Grafit – PeeKaBoo
122,23 zł
Elastan 5 %
Wiskoza 95 %
Wiskoza 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 93 cm | 100 cm |
| S/M | 89 cm | 88 cm |
Opis
Koszula nocna ciążowa z ozdobną kokardką, bez rękawków. Funkcja karmienia zapinana na napy. Można nosić również po ciąży. Na brzuchu zakładka.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Elastan | 5 % |
| Długość całkowita | 89 cm, 93 cm |
| Obwód w biuście | 100 cm, 88 cm |
| Viscosa | 95 % |
| sklad_materialowy | Viscosa 95 % |
| color | Szary |
| czas_realizacji | 3 |






