Kurtka Damska Model NM-KR-BS-202.44P Light Beige – NM
183,42 zł
Polyester 100 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 91 cm |
| M | 86 cm |
| S | 82 cm |
| XL | 96 cm |
| XXL | 100 cm |
Opis
Pikowana puchowa kurtka z długim rękawem, zapinana na zamek oraz zatrzaski. Kurtka w całości na podszewce, z kieszeniami zapinanymi na zamek. Kurtka posiada odpinany kaptur z ozdobnym futerkiem.
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,1 kg |
|---|---|
| Polyester | 100 % |
| Obwód w biuście | 100 cm, 82 cm, 86 cm, 96 cm |
| sklad_materialowy | Polyester 100 % |
| color | Beżowy |
| czas_realizacji | 3 |







