Koszulka nocna Halka Model SoftSmooth Black – Julimex Lingerie
98,43 zł
Elastan 10 %
poliamid 90 %
poliamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| XL | 108-116 cm |
| XS | 76-84 cm |
| XXL | 118-122 cm |
Opis
Klasyczna halka damska.
– model bezszwowy, wycinany laserowo
– ramiączka regulowane, nieodpinane
– zaszewki na biuście podkreślają kobiece kształty i nie spłaszczają piersi
– ultra cienkie wykończenie brzegów
– idealna propozycja pod prześwitujące oraz wieczorowe kreacje
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Elastan | 10 % |
| Szerokość biodra | 100-108 cm, 108-116 cm, 118-122 cm, 76-84 cm, 84-92 cm, 92-100 cm |
| Polamid | 90 % |
| sklad_materialowy | Polamid 90 % |
| color | Czarny |
| czas_realizacji | 3 |






