Kurtka Damska Model RV-KR-001.95P Camel – Rue Paris
160,02 zł
Polyester 100 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L/XL | 91-96 cm |
| S/M | 82-86 cm |
Opis
Kurtka damska przejściowa pikowana z długim rękawem. Kurtka zapinana na zatrzaski, duże kieszenie zapinane również na zatrzaski. Idealna propozycja na sezon przejściowy.
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,1 kg |
|---|---|
| Polyester | 100 % |
| Obwód w biuście | 82-86 cm, 91-96 cm |
| sklad_materialowy | Polyester 100 % |
| color | Brązowy |
| czas_realizacji | 3 |







