Koszulka nocna Koszulka Model Kristina Black – Donna
168,13 zł
Elastan 5 %
poliamid 5 %
Wiskoza 90 %
poliamid 5 %
Wiskoza 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm | 72-76 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm | 68-72 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm | 64-68 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm | 76-80 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm | 80-84 cm |
| XXXL | 108-112 cm | 106-110 cm | 84-88 cm |
Opis
Śliczna, bardzo kobieca koszulka nocna, z koronką umieszczoną na dekolcie, na ramiączkach i na plecach. Wyjątkowo udany fason, który gwarantuje piękny, atrakcyjny wygląd. Miękkie miseczki ułatwią Ci stworzenie zmysłowego dekoltu. Tkanina bardzo przyjemna w dotyku.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Elastan | 5 % |
| Obwód w biodrach | 100-104 cm, 104-108 cm, 88-92 cm, 92-96 cm, 96-100 cm |
| Obwód w biuście | 102-106 cm, 86-90 cm, 90-94 cm, 94-98 cm, 98-102 cm |
| Obwód w talii | 64-68 cm, 68-72 cm, 72-76 cm, 76-80 cm, 80-84 cm |
| Polamid | 5 % |
| Viscosa | 90 % |
| sklad_materialowy | Viscosa 90 % |
| color | Czarny |
| czas_realizacji | 3 |





