Koszulka nocna Halka Model Seville (wiskoza) Ecru – Kalimo
151,13 zł
Wiskoza 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| XXL | 111-115 cm | 105-109 cm | 85-89 cm |
Opis
Lekka dziewczęca haleczka na romantyczne lub nastrojowe wieczory.
Seville pięknie leży na kobiecym ciele, podkreślając jego kształty, a zarazem nadaje nieco romantycznego charakteru wieczornym chwilom. To za sprawą modnego w tym sezonie zdobienia z motywem serca.
W tej halce, tuż pod linią biustu, w koronkowym oplocie znajdziesz to co zwykło być symbolem uczuć okazywanych drugiej osobie. Dla kogo założysz tą haleczkę? Komu chcesz oddać swoje serce? Okaż swoje uczucia przy najbliższej możliwej okazji?
Styl:
komfortowy, dopasowany do odpowiednich partii ciała
zapewniający wysoką swobodę noszenia
serce oplecione koronką
całkowita długość koszulki mierzona po szwie bocznym: 64 cm
Materiał:
wysokogatunkowa, oddychająca wiskoza, tzw. jedwab drzewny
odpowiednia miękkość oraz elastyczność
lekkość, przewiewność
Dodatkowe cechy produktu:
wykończenie dekoltu wiskozową lamówką
bielizna pakowana w śliczne, duże opakowanie (idealne na prezent)
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Elastan | 5 % |
| Obwód w biodrach | 106-110 cm, 111-115 cm |
| Obwód w biuście | 100-104 cm, 105-109 cm |
| Obwód w talii | 80-84 cm, 85-89 cm |
| Viscosa | 95 % |
| sklad_materialowy | Viscosa 95 % |
| color | Beżowy |
| czas_realizacji | 3 |





