Krótki płaszcz w kratę PL16 Krata – Nife
473,22 zł
Akryl 12 %
Elastan 3 %
Polyester 85 %
Elastan 3 %
Polyester 85 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 81.5 cm | 100 cm | 98 cm |
| 38 | 82 cm | 104 cm | 102 cm |
| 40 | 82.5 cm | 108 cm | 106 cm |
| 42 | 83 cm | 112 cm | 110 cm |
| 44 | 83.5 cm | 116 cm | 114 cm |
Opis
Must have tej jesieni! Ponadczasowa klasyka w przepięknej kracie! Idealnie sprawdzi się na chłodniejsze dni. Ten płaszcz to uniwersalny model pasujący do wszystkich stylizacji, zarówno do eleganckiej jak i sportowej. Jest zapinany jest dwurzędowo, posiada klasyczny kołnierz i kieszenie.
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,1 kg |
|---|---|
| Akryl | 12 % |
| Długość | 81.5 cm, 82 cm, 82.5 cm, 83 cm, 83.5 cm |
| Obwód w biuście | 100 cm, 104 cm, 108 cm, 112 cm, 116 cm |
| Obwód w talii | 102 cm, 106 cm, 110 cm, 114 cm, 98 cm |
| Elastan | 3 % |
| Polyester | 85 % |
| sklad_materialowy | Polyester 85 % |
| color | Wielokolorowy |
| czas_realizacji | 3 |







