Kurtka Damska Model A380 Red – awama
304,02 zł
Polyester 100 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 53 cm | 136 cm | 92 cm |
Opis
Winylowa krótka kurtka ze ściągaczami. Posiada kaptur i kieszenie, sprawdzi się jako kurtka przeciwdeszczowa. Zapinana na zamek. Dostępna w dwóch kolorach: czarnym i czerwonym.
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,1 kg |
|---|---|
| Polyester | 100 % |
| Długość | 53 cm |
| Obwód w biuście | 136 cm |
| Obwód w talii | 92 cm |
| sklad_materialowy | Polyester 100 % |
| color | Czerwony |
| czas_realizacji | 3 |








