Gorsety, body, pasy Pas do pończoch Model 053/3 Carmela White – Mat
84,83 zł
Elastan 12 %
poliamid 88 %
poliamid 88 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 88-93 cm | 62-68 cm |
| 38 | 94-98 cm | 69-74 cm |
| 40 | 99-104 cm | 75-78 cm |
| 42 | 105-109 cm | 79-82 cm |
Opis
Seksowny wysoki pas do pończoch.
– wykonany z kuszącej koronki
– z przodu wstawka z dzianiny
– zalotna kokardka
– troczki regulowane, nieodpinane
– z tyłu zapięcie na haftki oraz wycięcie
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Elastan | 12 % |
| Szerokość biodra | 94-98 cm, 99-104 cm |
| Szerokość pasa | 69-74 cm, 75-78 cm |
| Polamid | 88 % |
| sklad_materialowy | Polamid 88 % |
| color | Biały |
| czas_realizacji | 3 |






