Płaszcz Damski Model 582-1 Beige – Numoco
390,83 zł
Polyester 70 %
Wiskoza 30 %
Wiskoza 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 103 cm | 106 cm | 104 cm | 98 cm |
| M | 103 cm | 100 cm | 100 cm | 92 cm |
| S | 101 cm | 98 cm | 96 cm | 88 cm |
| XL | 104 cm | 110 cm | 108 cm | 102 cm |
Opis
Polski ciepły płaszcz marki Numoco to doskonała propozycja na chłodne dni. Uszyty z grubego, beżowego materiału na podszewce, zapewnia ciepło i wygodę. Model posiada długie rękawy, stylowe wiązanie w pasie oraz praktyczne kieszenie. Uwagę przyciągają kolorowe wstawki na kołnierzu, które dodają oryginalnego charakteru. Produkt polski, stworzony z myślą o komforcie i elegancji.
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,1 kg |
|---|---|
| Polyester | 70 % |
| Długość | 101 cm, 103 cm, 104 cm |
| Obwód w biodrach | 100 cm, 106 cm, 110 cm, 98 cm |
| Obwód w biuście | 100 cm, 104 cm, 108 cm, 96 cm |
| Obwód w talii | 102 cm, 88 cm, 92 cm, 98 cm |
| Viscosa | 30 % |
| sklad_materialowy | Viscosa 30 % |
| color | Beżowy |
| czas_realizacji | 2 |







