Kurtka Damska Model NM-KR-P21-7930.15 Turkus – NM
120,53 zł
Polyester 100 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 91 cm |
| M | 86 cm |
| S | 82 cm |
| XL | 96 cm |
Opis
Krótka kurtka pikowana zapinana na zamek z długim rękawem. Kurtka w całości na podszewce, po bokach kieszenie wsuwane. Dodatkowo kurtka posiada kaptur nieodpinany chowany w kołnierzu.
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,1 kg |
|---|---|
| Polyester | 100 % |
| Obwód w biuście | 82 cm, 86 cm, 91 cm, 96 cm |
| sklad_materialowy | Polyester 100 % |
| color | Niebieski |
| czas_realizacji | 3 |








