Body Model M1145 Pink – Figl
205,53 zł
Elastan 5 %
Polyester 95 %
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| S/M | 76 cm | 76 cm | 80 cm | 64 cm |
Opis
Body z głębokim kopertowym dekoltem i efektownymi tiulowymi rękawami w kropki.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,45 kg |
|---|---|
| Elastan | 5 % |
| Długość | 76 cm |
| Obwód w biodrach | 76 cm |
| Obwód w biuście | 80 cm |
| Obwód w talii | 64 cm |
| Polyester | 95 % |
| sklad_materialowy | Polyester 95 % |
| color | Różowy |
| czas_realizacji | 3 |







