Koszulka nocna Koszula Nocna Model Always Loved Blue – Momenti Per Me
149,43 zł
Wiskoza 94 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 98-105 cm | 98-103 cm |
| M | 94-101 cm | 94-99 cm |
| S | 90-97 cm | 90-95 cm |
| XL | 102-109 cm | 102-107 cm |
| XXL | 106-113 cm | 106-111 cm |
| XXXL | 110-117 cm | 110-115 cm |
Opis
Ta koszula nocna to idealne połączenie komfortu, prostoty i wysokiej jakości wykonania. Uszyta z delikatnego, elastycznego i hipoalergicznego materiału, doskonale sprawdzi się nawet dla najbardziej wrażliwej skóry. Luźny krój typu oversize zapewnia pełną swobodę ruchów i wygodę podczas snu, a zgrabne wykończenie nadaje sylwetce lekkości. Model z krótkim rękawem i półokrągłym dekoltem świetnie układa się na ciele, oferując zarówno przewiewność, jak i stylowy wygląd. Koszula została zaprojektowana i uszyta w Polsce z dbałością o każdy detal, co gwarantuje jej trwałość i komfort noszenia przez długi czas. Świetna propozycja dla kobiet ceniących funkcjonalność, wysoką jakość i subtelną elegancję.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Elastan | 6 % |
| Obwód w biodrach | 106-113 cm, 110-117 cm |
| Obwód w biuście | 106-111 cm, 110-115 cm |
| Viscosa | 94 % |
| sklad_materialowy | Viscosa 94 % |
| color | Niebieski |
| czas_realizacji | 3 |






