Koszulka nocna Koszula Nocna Model Isabella Pink – Momenti Per Me
98,43 zł
Polyester 100 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 94-100 cm | 84-88 cm | 70-80 cm |
| M | 90-96 cm | 82-86 cm | 67-77 cm |
| S | 86-92 cm | 80-84 cm | 64-74 cm |
| XL | 98-104 cm | 86-90 cm | 73-83 cm |
Opis
Koszula nocna na wiązanych ramiączkach, dekolt w szpic. Na jednym boku rozcięcie.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Polyester | 100 % |
| Obwód w biodrach | 86-92 cm, 90-96 cm, 94-100 cm, 98-104 cm |
| Obwód w biuście | 80-84 cm, 82-86 cm, 84-88 cm, 86-90 cm |
| Obwód w talii | 64-74 cm, 67-77 cm, 70-80 cm, 73-83 cm |
| sklad_materialowy | Polyester 100 % |
| color | Różowy |
| czas_realizacji | 3 |






