Kostium dwuczęściowy Figi kąpielowe Model M-014 Cobalt – Marko
72,93 zł
Elastan 20 %
poliamid 80 %
poliamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98 cm |
| M | 94 cm |
| S | 90 cm |
| XL | 102 cm |
Opis
Kobaltowe figi kąpielowe z efektownymi paskami na biodrach. Świetnie podkreślą każdy kostium kąpielowy, od razu dodadzą mu stylu i charakteru. Wykonane z włoskiej tkaniny, przód na delikatnej podszewce. Wygodne, krój midi, idealny na plażę.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Elastan | 20 % |
| Szerokość biodra | 102 cm, 90 cm, 94 cm, 98 cm |
| Polamid | 80 % |
| sklad_materialowy | Polamid 80 % |
| color | Niebieski |
| czas_realizacji | 3 |





