Kostium dwuczęściowy Figi Model Aurora M-01 Titanium Morska Zieleń – Marko
57,63 zł
Elastan 20 %
poliamid 80 %
poliamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96 cm |
| M | 92 cm |
| S | 88 cm |
| XL | 100 cm |
Opis
Gładkie majteczki kąpielowe, które warto mieć ze sobą na urlopie. Bardzo ładny fason z lekko obniżoną linią kroju (biodrówka), bardzo dobrze się układa. Figi są lekko elastyczne, uszyte z włoskiej tkaniny. Świetnie sprawdzą się zarówno z nowym, jak i starym kostiumem kąpielowym z każdym stworzą coś nowego, dodatkowego, po prostu jeszcze jeden kostium kąpielowy na plażę…
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Elastan | 20 % |
| Szerokość biodra | 100 cm, 88 cm, 92 cm, 96 cm |
| Polamid | 80 % |
| sklad_materialowy | Polamid 80 % |
| color | Zielony |
| czas_realizacji | 3 |





