Sukienka Model 374-6 Polina Pink Flowers – Numoco
326,23 zł
Elastan 5 %
Polyester 95 %
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 102 cm | 90 cm | 92 cm | 70 cm |
| M | 99 cm | 86 cm | 88 cm | 64 cm |
| S | 97 cm | 84 cm | 86 cm | 62 cm |
| XL | 104 cm | 98 cm | 98 cm | 78 cm |
Opis
Plisowana sukienka z dekoltem, falbankami na ramionach, paskiem i podszewką. Uszyta z wysokiej jakości materiału w różowe kwiaty. Marka numoco. Produkcja polska.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,65 kg |
|---|---|
| Elastan | 5 % |
| Długość | 102 cm, 104 cm, 97 cm, 99 cm |
| Obwód w biodrach | 84 cm, 86 cm, 90 cm, 98 cm |
| Obwód w biuście | 86 cm, 88 cm, 92 cm, 98 cm |
| Obwód w talii | 62 cm, 64 cm, 70 cm, 78 cm |
| Polyester | 95 % |
| sklad_materialowy | Polyester 95 % |
| color | Różowy |
| czas_realizacji | 2 |







