Gorsety, body, pasy Body Model Classico 2402 Black – Teyli
86,53 zł
Wiskoza 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102 cm | 96 cm |
| M | 98 cm | 92 cm |
| S | 94 cm | 88 cm |
| XL | 106 cm | 100 cm |
| XS | 90 cm | 84 cm |
| XXL | 110 cm | 104 cm |
| XXXL | 114 cm | 108 cm |
Opis
Klasyczne body damskie w kolorze czarnym na cienkich ramiączkach. Wykonane są z przyjemnej delikatnej, wysokogatunkowej wiskozy z dodatkiem włókna lycry. Dzięki temu składowi są elastyczne i dobrze dopasowują się do sylwetki, jednocześnie ją modelując. Body przodu wykończone są na półokrągło a z tyłu klasycznie. W okolicach kroku znajduje się zapięcie, bardzo miękkie i komfortowe, które nie uwiera podczas użytkowania. Haftki są dwustopniowe, co pozwala na regulowanie długości w zależności od wzrostu. Wokół nóg obszyte są cienką gumką elastyczną, która dobrze dopasowuje się do ud. Body t-shirt są bardziej wycięte z przodu, dając tym samym efekt wydłużania nóg. Tył z kolei ładnie kryje pośladki, nie przecinając ich. Body damskie można zakładać pod ubrania, a także do jeansów, ponieważ są niewidoczne pod spodniami. Każda z Pań powinna mieć takie klasyczne body w swojej garderobie.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Elastan | 5 % |
| Obwód w biodrach | 102 cm, 106 cm, 110 cm, 114 cm, 90 cm, 94 cm, 98 cm |
| Obwód w biuście | 100 cm, 104 cm, 108 cm, 84 cm, 88 cm, 92 cm, 96 cm |
| Viscosa | 95 % |
| sklad_materialowy | Viscosa 95 % |
| color | Czarny |
| czas_realizacji | 2 |






