Figi V-6468 Neige – Axami
74,63 zł
Elastan 7 %
poliamid 93 %
poliamid 93 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
Opis
Skąpe i kuszące głębokim wycięciem z przodu oraz intrygującymi paseczkami z tyłu majteczki typu open panty, wykonane z delikatnej tiulowej siateczki . Uroku dodają zalotne falbanki i satynowa kokardka wiążąca rozcięcie.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Elastan | 7 % |
| Obwód w biodrach | 101-106 cm, 83-88 cm, 89-94 cm, 95-100 cm |
| Polamid | 93 % |
| sklad_materialowy | Polamid 93 % |
| color | Biały |
| czas_realizacji | 3 |







