Koszulka Camisole Model 610 Deep Navy – Gatta
61,03 zł
Elastan 7 %
poliamid 93 %
poliamid 93 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 96-104 cm |
| M | 88-96 cm |
| S | 82-88 cm |
| XL | 104-112 cm |
Opis
Jeśli lubisz aktywnie spędzać czas, bądź po prostu cenisz sobie wygodny aczkolwiek elegancki wygląd – oto coś dla Ciebie. W najnowszej kolekcji znanego producenta Gatta dostrzec można propozycje odzieży, która wspaniale sprawdzi się zarówno na zajęciach fitness i nie tylko.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,45 kg |
|---|---|
| Elastan | 7 % |
| Obwód w biuście | 104-112 cm, 88-96 cm, 96-104 cm |
| Polamid | 93 % |
| sklad_materialowy | Polamid 93 % |
| color | Niebieski |
| czas_realizacji | 3 |





