Koszulka Top Model TW-TP-OB060.05P Black – Och Bella
61,03 zł
Bawełna 70 %
Elastan 30 %
Elastan 30 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 91 cm |
| M | 86 cm |
| S | 82 cm |
| XL | 96 cm |
Opis
Koszulka na ramiączkach z prążkowanego materiału z okrągłym dekoltem. Dekolt ozdobiony naszytą koronką.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,45 kg |
|---|---|
| Bawełna | 70 % |
| Obwód w biuście | 82 cm, 86 cm, 91 cm, 96 cm |
| Elastan | 30 % |
| sklad_materialowy | Elastan 30 % |
| color | Czarny |
| czas_realizacji | 3 |







