Koszulka Top Model Lucie B51 Cobalt – IVON
89,93 zł
Bawełna 92 %
Elastan 8 %
Elastan 8 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 41 cm | 78 cm |
| M | 40 cm | 76 cm |
| S | 39 cm | 70 cm |
| XS | 38 cm | 66 cm |
Opis
Klasyczny crop top na grubych ramiączkach z półokrągłym dekoltem to idealna baza wielu stylizacji. Niezwykle elastyczny, miły w dotyku materiał prążkowanej dzianiny. Top wykorzystasz zarówno samodzielnie podczas letnich upałów, jak i w połączeniu z ramoneską, swetrem, marynarką czy bluzą w chłodniejsze dni. Top zaprojektowany i uszyty w Polsce.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,45 kg |
|---|---|
| Bawełna | 92 % |
| Długość całkowita | 38 cm, 39 cm, 40 cm, 41 cm |
| Obwód w biuście | 66 cm, 70 cm, 76 cm, 78 cm |
| Elastan | 8 % |
| sklad_materialowy | Elastan 8 % |
| color | Niebieski |
| czas_realizacji | 14 |







