Koszulka Top Model TW-TP-BE-A290.33P Dark Beige – Och Bella
108,63 zł
Bawełna 50 %
~Len 25 %
Wiskoza 25 %
~Len 25 %
Wiskoza 25 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 91 cm |
| M | 86 cm |
| S | 82 cm |
| XL | 96 cm |
Opis
Koszulka o luźnym kroju z cienkimi regulowanymi ramiączkami oraz dekoltem w serek.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,45 kg |
|---|---|
| Bawełna | 50 % |
| Obwód w biuście | 82 cm, 86 cm, 91 cm, 96 cm |
| Len | 25 % |
| Viscosa | 25 % |
| sklad_materialowy | Viscosa 25 % |
| color | Beżowy |
| czas_realizacji | 3 |







