Koszulka Top Model TW-TP-OB018.08 White – Och Bella
37,23 zł
Bawełna 95 %
Elastan 5 %
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 90-93 cm |
| M | 86-89 cm |
| S | 82-85 cm |
Opis
Top z asymetrycznym dekoltem, obszyty ozdobną falbanką. Idealna propozycja na wiele okazji.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,45 kg |
|---|---|
| Bawełna | 95 % |
| Obwód w biuście | 82-85 cm, 86-89 cm, 90-93 cm |
| Elastan | 5 % |
| sklad_materialowy | Elastan 5 % |
| color | Biały |
| czas_realizacji | 3 |







