Figi Model Retro 306 Black – Teyli
28,73 zł
Polyester 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102 cm |
| M | 98 cm |
| S | 94 cm |
| XL | 106 cm |
| XXL | 110 cm |
Opis
Klasyczne figi z wysokim stanem, wykonane z delikatnej, przeźroczystej i miłej w dotyku siateczki kryjącej całe pośladki, która jednocześnie je eksponuje. Wygodne, klasyczne i oddychające. Figi są zabudowane z boku wysoko, dzięki czemu kryją kobiece niedoskonałości, a także modelują sylwetkę i nadają seksapilu. Z dwóch stron obok ud majtki obszyte są cienkimi gumkami, które są tak elastyczne, że nie odznaczają się spod ubrania ani nie przecinają pośladków i nie uwierają. Dla zwiększenia higieny producent Teyli zastosował podszycie bawełniane, które zapewnia pełen komfort i wygodę. Bawełna dobrze pochłania wilgoć, dzięki czemu po całym dniu zachowamy świeżość. Siateczka nie naciąga się po praniu, dlatego majteczki posłużą na długi okres czasu.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,27 kg |
|---|---|
| Elastan | 6 % |
| Szerokość biodra | 102 cm, 106 cm, 110 cm, 94 cm, 98 cm |
| Polyester | 94 % |
| sklad_materialowy | Polyester 94 % |
| color | Czarny |
| czas_realizacji | 2 |






